Aktualności

W niedzielę Wrocław, w czwartek Arena Ostrów
26.01.2022

Pandemia koronawirusa sprawiła, że w tegorocznych rozgrywkach Energa Basket Ligi doszło do wielu zmian w terminarzu. Dotyczy to również naszego zespołu, który do gry powraca w najbliższą niedzielę, 30 stycznia. Przed ,,Stalówką” szlagierowy mecz we Wrocławiu z tamtejszym Śląskiem. U siebie żółto-niebiescy wystąpią za to już w czwartek, 3 lutego. 

W niedzielę kibiców basketu czeka duża dawka emocji. Mecze wrocławsko-ostrowskie zawsze dostarczają sporych wrażeń kibicom. W niedzielę więc w Hali Stulecia będzie bardzo ciekawie, tym bardziej, że zmierzą się dwie drużyny z dużymi aspiracjami. Dziś już wiemy, że w niedzielne popołudnie żółto-niebieskich we Wrocławiu wspierać będzie grupa ponad 200 kibiców. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:30. Transmisję obejrzycie na antenie Polsat Sport.

W Arenie Ostrów drużyna Igora Milicića pojawi się w czwartek, 3 lutego. Wtedy ,,Stalowcy” zmierzą się z MKS-em Dąbrowa Górnicza, w którego składzie znajduje się ubiegłoroczny Mistrz Polski ze ,,Stalówką”, chorwacki środkowy Josip Sobin. Początek meczu zaplanowano na godzinę 19:30.

Bilety są już w sprzedaży. Wejściówki możecie oczywiście nabywać w serwisie Abilet: www.bmstal.abilet.pl W poniedziałek rozpocznie się również stacjonarna sprzedaż biletów w siedzibie klubu przy ulicy Raszkowskiej 78 (II piętro, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 16).

W lutym czeka nas jeszcze ligowe starcie w Warszawie. Mecz z Legią zaplanowany został na niedzielę, 13 lutego. Później natomiast przyjdzie czas na turniej finałowy Suzuki Pucharu Polski, który podobnie, jak przed rokiem odbywać się będzie w Lublinie. W piątek, 19 lutego w ćwierćfinale naszym rywalem będzie zespół Twardych Pierników Toruń. W przypadku zwycięstwa, w sobotnim półfinale nasza drużyna zmierzy się ze zwycięzcą pary: Śląsk Wrocław – Czarni Słupski.

W lutym więc emocji koszykarskich związanych z naszą ,,Stalówką” nie będzie brakować!