Aktualności

Kolejny sponsor w naszym klubie. Meble Cadabra stawiają na ,,Stalówkę”
04.02.2022

W systematyczny sposób rośnie liczba firm, które decydują się na rozpoczęcie współpracy z naszym klubem. Dzisiaj chcemy z zadowoleniem poinformować, że do grona sponsorów Arged BM Stal dołącza firma Meble Cadabra, której specjalnością są klasyczne i nowoczesne meble dębowe oraz bardzo wygodne krzesła obrotowe. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

Poznaj naszego sponsora:

Nasza specjalność to klasyczne i nowoczesne meble dębowe na zamówienie oraz bardzo wygodne krzesła obrotowe, bądź też specjalistyczne dla instytucji i firm. Oferujemy produkty charakteryzujące się wytrzymałością, funkcjonalnością i niepowtarzalnym stylem. Każdy zestaw, który znajdą Państwo w naszym sklepie to gwarancja dobrze wydanych pieniędzy. W naszym asortymencie znajduje się wyposażenie salonów, sypialni, jadalni czy pokojów wypoczynkowych. Różnorodność styli, form, kolorów i materiałów z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy tutaj po to, aby Państwu pomóc. Dlatego też zapraszamy do kontaktu.

Meble Cadabra:

ul. Południowa 58

63-400 Ostrów Wielkopolski:

Email: biuro@meblecadabra.pl

Poznaj naszego sponsora, odwiedź jego stronę internetową:

https://www.meblecadabra.pl

https://officecadabra.pl