Aktualności

Sobota z basketem. Ważne mecze wyjazdowe
12.02.2022

Dziś kolejny dzień ligowy dla naszych drużyn. Najpierw do walki staną młodzicy, którzy zagrają w Poznaniu. W sobotni wieczór we Wrocławiu o drugoligowe punkty powalczy zespół NABZDYK BM Stal. 

O godzinie 12:15 w Poznaniu swój ligowy mecz rozpoczną nasi młodzicy. Zespół prowadzony przez trenera Jakuba Miechowiaka zmierzy się z Akademią Koszykówki Pyry Poznań. Wieczorem do walki o drugoligowe punkty staną podopieczni trenera Kaspra Smektały. Koszykarzy NABZDYK BM Stal czeka ważne spotkanie z Gimbasketem Wrocław. Sobotni rywal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, mając w dorobku jedno zwycięstwo i dwadzieścia porażek. Wrocławianie jedyny mecz wygrali ze ,,Stalówką”. W I rundzie w Ostrowie Wielkopolskim zwyciężyli 91:84. Teraz więc czas na rewanż ze strony żółto-niebieskich. Transport na mecz naszych drugoligowców zapewnia Miejski Zakład Komunikacji, który jest sponsorem naszej Akademii.

Naszym drużynom życzymy powodzenia. Trzymamy kciuki!