Aktualności

Spotkanie z władzami Ostrowa Wielkopolskiego
04.03.2022
Dzisiaj nasza drużyna spotkała się z władzami miasta Ostrowa Wielkopolskiego. W spotkaniu uczestniczyła Prezydent Beata Klimek oraz wiceprezydenci: Mikołaj Kostka i Sebastian Górski oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Jarosław Lisiecki. To była świetna okazja do rozmowy o trwającym sezonie, który przynosi wiele emocji i zadowolenia kibicom basketu w Ostrowie Wielkopolskim.

Oczywiście, z dużym zadowoleniem i radością zaprezentowaliśmy władzom naszego miasta efektowny i jakże cenny Puchar Polski, który ,,Stalowcy” wywalczyli 20 lutego podczas turnieju finałowego w Lublinie.
– To jest Puchar Polski dla Ostrowa Wielkopolskiego. To jest nasz wspólny sukces. Sukces wszystkich ostrowian – mówił prezes klubu Bartosz Karasiński. Prezydent Beata Klimek nie ukrywała swojego zadowolenia. – Jesteśmy dumni z Waszego sukcesu. To wspaniałe osiągnięcie, którego bardzo Wam gratuluję. Oglądałam finałowy mecz. Emocje były wielkie, ale byłam bardzo szczęśliwa widząc Wasze zadowolenie podczas dekoracji zwycięzców. Piękna sprawa – powiedziała Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.
Trener Igor Milicić w swoim wystąpieniu stwierdził: – Naszym zawodnikom należą się wielkie słowa uznania. Pracowali bardzo ciężko i w Lublinie otrzymali najlepszą z możliwych nagród.  Przewodniczący Rady Miejskiej Jarosław Lisiecki stwierdził: – Podczas turnieju w Lublinie potwierdziliście swój wielki potencjał. Trzymam mocno kciuki za dalszą część sezonu. Nie ukrywam, że od wielu lat jestem wielkim sympatykiem koszykówki i naszej ,,Stalówki”. Dlatego marzymy się zwycięski finał play off ze Śląskiem Wrocław.
Dzisiejsze spotkanie było także świetną okazją do złożenia podziękowań na ręce władz miasta Ostrowa Wielkopolskiego, które od wielu lat wspierają zarówno nasz zespół ekstraklasy, jak i rozwój i funkcjonowanie Akademii Koszykówki. – Dzięki świetnej współpracy z władzami miasta oraz przy jednoczesnym wielkim wsparciu naszych sponsorów i kibiców, razem możemy robić wielkie rzeczy w naszym Ostrowie Wielkopolskim – mówił prezes Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski.
Zobacz fotorelację ze spotkania: