Aktualności

,,Stalówka” z wizytą w Topoli Małej
10.03.2022
Ależ to było świetne przedpołudnie! Dzisiaj przedstawiciele naszej drużyny do Szkoły Podstawowej w Topoli Małej, gdzie spotkali się z uczniami nie tylko tej placówki, ale także szkół z Gorzyc Wielkich i Szczur. Dzisiejsze spotkanie było więc świetną okazją ku temu, żeby zaprezentować nasz klub, opowiedzieć o sukcesach, a także odpowiedzieć na wiele ciekawych pytań. Oczywiście nie zabrakło pamiątkowych zdjęć i autografów. Na zakończenie przyszedł czas na rozegranie pokazowego meczu, w którym przeciwnikami naszych zawodników byli uczniowie. Działo się wiele! 

No i na koniec jeszcze jedna informacja. Tak jak już wcześniej wspominaliśmy nasza Akademia Koszykówki rozwija się w systematyczny sposób. Tym samym dzięki współpracy oraz wsparciu Gmina Ostrów Wielkopolski i Piotr Kuroszczyk – Wójt Gminy Ostrów Wielkopolski już w kolejnym tygodniu ruszamy z nową lokalizacją naszej Akademii właśnie w Topoli Małej. To będą zajęcia dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat z terenu Gmina Ostrów Wielkopolski.
Treningi odbywać się będą w każdy wtorek i piątek w godzinach od 16:30 do 18. Premierowe zajęcia już w najbliższy wtorek, 15 marca. Zapraszamy!