Aktualności

Bilety już w sprzedaży, wśród nich wyjątkowe wejściówki!
14.04.2022
Czas na wielkie granie. Pora na najważniejszą część koszykarskiego sezonu. Zapraszamy na rywalizację koszykarzy Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski w play off o mistrzostwo Polski. Zapowiadają się świetne mecze. Emocje gwarantowane! Bilety już w sprzedaży, w tym także dwa nowe, wyjątkowe rodzaje biletów!

Przed zespołem Arged BM Stal walka w ćwierćfinale play off. Rywalem podopiecznych trenera Igora Milicića będzie drużyna Legii Warszawa. Rywalizacja toczyć się będzie do trzech zwycięstw. Ćwierćfinałowa batalia rozpoczyna się od dwóch meczów w Arenie Ostrów. Spotkanie numer 1 już w najbliższy, świąteczny poniedziałek, 18 kwietnia. Mecz numer 2 w środowe popołudnie, 20 kwietnia. Liczymy na Waszą obecność i gorący doping!

Rozpoczynając fazę play off, odpowiadając na wiele zapytań kibiców wprowadzamy dla Was dwa nowe rodzaje biletów:

Bilet EXTRA VIP:
To całkowita nowość i coś wyjątkowego. Przygotowaliśmy dla Was limitowaną liczbę miejsc przy samym parkiecie Areny Ostrów! Dzięki temu kibic, który zdecyduje się na zakup takiego biletu będzie obserwował wydarzenia na parkiecie, siedząc tuż przy linii końcowej boiska.
Jednocześnie posiadacze biletów EXTRA VIP zyskają wstęp do strefy VIP, natomiast po ostatnim gwizdku sędziów będą mieć możliwość osobistego spotkania z zawodnikami naszej drużyny. Ponadto, dla posiadaczy biletów EXTRA VIP przygotowaliśmy wyjątkową koszulkę kibica z autografami całej naszej drużyny
Bilet VIP:
Wybierz dogodne dla siebie miejsce w Arenie Ostrów i jednocześnie uzyskaj dostęp do strefy VIP. Bądź w samym środku wydarzeń w najważniejszej części sezonu koszykarskiego 2021/2022.
Posiadacze karnetów na mecze rundy zasadniczej sezonu 2021/2022:Osoby, które posiadały karnety na mecze rundy zasadniczej mają prawo pierwokupu biletów na swoje miejsce.Mecz numer 1 – poniedziałek, 18 kwietnia:
Prawo pierwokupu od czwartku, 14 kwietnia do niedzieli, 17 kwietnia.

Mecz numer 2 – środa, 20 kwietnia:
Prawo pierwokupu od czwartku, 14 kwietnia do poniedziałku, 18 kwietnia

Bilety ulgowe przysługują: uczniom do 18 roku życia oraz emerytom i rencistom po okazaniu przy wejściu na halę odpowiednich dokumentów.
Dzieci do lat 6 muszą mieć zakupiony bilet ulgowy. Każda osoba wchodząca do hali musi mieć przypisane miejsce.
Osobom kupującym bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli biletów.