Aktualności

Bądź w samym centrum wydarzeń w Arenie Ostrów
16.04.2022
Począwszy od pierwszego meczu ćwierćfinału PLAY OFF 2022 wprowadziliśmy do sprzedaży dwa nowe bilety: VIP oraz EXTRA VIP. Dzięki temu będziesz jeszcze bliżej głównych aktorów koszykarskich widowisk, niemal w samym centrum tego wszystkiego, co dziać się będzie w Arenie Ostrów!

ArenaOstrów to świetne miejsce dla kibiców do oglądania koszykarskiej rywalizacji. Teraz postanowiliśmy, że wydarzenia na parkiecie będą na wyciągnięcie ręki dla fanów basketu. Tym samym przy współpracy z naszym sponsorem, firmą Meble Matim w ArenaOstrów pojawiły się efektowne, jakże gustowne i wygodne sofy, które umiejscowiliśmy przy samym parkiecie – niewiele ponad dwa metry od centrum koszykarskiej rywalizacji!
 
To są właśnie te wyjątkowe i niepowtarzalne miejsca EXTRA VIP. Osoby, które zdecydują się na taki właśnie bilet otrzymają również wstęp do kateringowej strefy VIP.
 
To jednak nie jest jeszcze wszystko!
 
Dla kibiców, którzy zasiądą na tych wyjątkowych miejscach przygotowaliśmy również zestaw klubowych gadżetów, a wśród nich koszulka lub piłka z autografami całej naszej drużyny. Po ostatnim gwizdku sędziów dla kibiców przygotowaliśmy również możliwość osobistego spotkania z zawodnikami naszej drużyny.
 
Bilet VIP to także nowy rodzaj wejściówki na meczach naszej ,,Stalówki”. Posiadacze biletów VIP, po wybraniu dogodnego dla siebie miejsca, otrzymują również wstęp do strefy kateringowej w ArenieOstrów.
 
To wszystko czeka już na Was!
Zapraszamy do serwisu Abilet.pl, w którym możecie nabywać bilety EXTRA VIP oraz VIP!