Aktualności

PLAY OFF z kibicami wraca do Ostrowa Wielkopolskiego
17.04.2022
1️⃣0️⃣7️⃣8️⃣ tyle dni minęło od ostatniego meczu PLAY OFF w Ostrowie Wielkopolskim z udziałem kibiców na trybunach! W świąteczny poniedziałek kibice w naszym mieście wreszcie zobaczą mecz PLAY OFF na żywo. Spotkania z Legią Warszawa cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem fanów basketu. Komplet publiczności na trybunach jest przesądzony!

We wtorek, 7 maja 2019 roku w trzecim meczu ćwierćfinału nasza ,,Stalówka” prowadzona wówczas przez Wojciecha Kamińskiego przegrała z prowadzonym przez Igora Milicića Anwil Włocławek 98:105. Tym samym Anwil zapewnił sobie awans do półfinału.
Teraz, już w najbliższy poniedziałek, 18 kwietnia PLAY OFF 2022 z udziałem kibiców na trybunach ArenaOstrów. Nie możemy się doczekać. Będzie się działo!
Zdjęcia z 7 maja 2019 roku, z trzeciego meczu ćwierćfinału PLAY OFF z Anwilem Włocławek:
Sprzedaż biletów wskazuje na to, że zarówno w świąteczny poniedziałek, jak i w środowe popołudnie w ArenaOstrów zasiądzie komplet kibiców. Atmosfera będzie z pewnością wyborna. Kibice ,,Stalówki” w Ostrowie Wielkopolski bardzo mocno stęsknili się za walką w PLAY OFF. Najważniejsza część każdego koszykarskiego sezonu wraca więc do naszego miasta!
Bilety na mecze numer 1 i 2 w ArenaOstrów z Legia Kosz czekają na Was w serwisie Abilet.pl:
Nie czekajcie i już dzisiaj wybierzcie wygodne dla siebie miejsce, żeby na żywo oglądać rywalizację ,,Stalówki” ze stołecznym zespołem.
Będzie się działo!
Teraz tymczasem przenieśmy się do wspomnianego trzeciego meczu ćwierćfinału PLAY OFF 2019 i do najsłynniejszej ,,podstawówki” w kraju. Zobaczmy jedną z akcji z tamtego meczu – w wykonaniu Przemysława Żołnierewicza.