Aktualności

ORLEN Akademia Koszykówki także w Ostrzeszowie
29.04.2022
Już niebawem w Ostrzeszowie otwieramy kolejną lokalizację naszej ORLEN Akademii Koszykówki. To efekt współpracy nawiązanej z władzami Ostrzeszowa na czele z Patryk Jędrowiak – Burmistrz MiG Ostrzeszów. Tymczasem dzisiaj przedstawiciele naszego klubu gościli w Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Dąbrowskiej w Ostrzeszowie, gdzie spotkali się z uczniami tej placówki.  

Tradycyjnie było świetnie. Opowiedzieliśmy o koszykówce oraz naszym klubie. Damian Kulig, Jakub Wojciechowski i Andrzej Urban odpowiedzieli na wiele ciekawych pytań. Nie zabrakło też pokazowego meczu oraz autografów i pamiątkowych zdjęć. Już dzisiaj możemy zaprosić wszystkie chętne dzieci w wieku od 8 do 12 lat na inauguracyjny trening naszej ORLEN Akademii, który odbędzie się w Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Dąbrowskiej w Ostrzeszowie we wtorek, 10 maja. Początek o godzinie 17:00. W maju i czerwcu treningi odbywać się będą w hali Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Dąbrowskiej w Ostrzeszowie w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 17 do 18:30.