Aktualności

Kolejny sezon gramy razem z INSEKTserwis
06.09.2022

Od kilku już lat w gronie sprawdzonych i zaufanych sponsorów znajduje się firma INSEKTserwis, która wspiera zarówno nasz ekstraklasowy zespół, jak i rozwój Akademii Koszykówki. Podziękowania za wsparcie kierujemy w stronę właściciela firmy Mateusza Jury. Nowy sezon będzie więc kolejnym rokiem owocnej współpracy. 

Poznaj naszego sponsora:

P.U.H. INSEKTserwis na rynku istnieje od 1 grudnia 2006 roku. Naszym głównym celem jest rozwiązywanie Waszych problemów ze szkodnikami, poprzez ich trwałą likwidację oraz zabezpieczanie obiektów przed ich występowaniem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy dużą wiedzę na ten temat. Możemy Ciebie zapewnić, że wybierając nas, zyskujesz gwarancję fachowo wykonanej usługi, która zostanie przeprowadzona z zachowaniem wszelkich zasad i norm prawno moralnych.

W trosce o bezpieczeństwo Twoje i Twoich zwierząt domowych, przy rozwiązywaniu problemów staramy się wykorzystywać jak najmniej środków chemicznych. Jeżeli już z nich korzystamy, to tylko od sprawdzonych dostawców, których produkty posiadają liczne certyfikaty potwierdzające ich niską lub zerową szkodliwość dla naszego zdrowia.

Wieloletnie doświadczenie w żaden sposób nie powoduje, że przestajemy się rozwijać. Wręcz przeciwnie! Uczestniczymy w licznych szkoleniach dzięki czemu stale się rozwijamy. W ostatnim czasie nasza uwaga została mocno skupiona na szkodnikach drewna, które stają coraz większym problemem. My natomiast chcemy ten problem szybko i skutecznie dla Ciebie rozwiązać.

Nie czekaj, poznaj naszą ofertę i skontaktuj się z nami, a my rozwiążemy Twój problem.

P.U.H. INSEKTserwis

ul. Grabowska 29a, pawilon 11 (targowisko Witosa)

Zadzwoń: +48 512 322 215

Email: kontakt@insektserwis.pl

Strona internetowa:

https://insektserwis.pl