Aktualności

XERO-SERVICE kolejny sezon ze Stalówką
09.09.2022

Firma XERO-SERVICE to uznana marka na rynku. Z powodzeniem w skuteczny sposób prowadzi swoją bogatą działalność, specjalizując się w sprzedaży i serwisie urządzeń biurowych. XERO-SERVICE to firma rodzinna, na której czele stoi wielki sympatyk sportu Mirosław Leśnierowski, który w biznesie działa wraz ze swoimi synami. XERO-SERVICE wspiera nasz klub od 2015 roku. W nowym sezonie zagramy więc ponownie razem. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

Poznaj naszego sponsora:

Jesteśmy firmą specjalizującą się w sprzedaży i serwisie urządzeń biurowych od 1990 roku. Produkty, zakres usług jak również sugestie i pomysły przez nas proponowane mają na celu szybkie i efektywne zaspokojenie potrzeb Naszych Klientów. Dlatego też są one zgodne z najnowszymi osiągnięciami techniki i sprawdzonymi już rozwiązaniami.

U podstaw naszej działalności znajdują się najwyższej jakości produkty takich marek jak: NASHUATEC, KONICA MINOLTA, CANON, PANASONIC, DEVELOP, SAMSUNG, HEWLETT PACKARD, RICOH, TOSHIBA, TA TRIUMPH ADLER. Specjalizujemy się w optymalizacji systemów drukowania i zarządzania dokumentami. Nasza firma wdraża rozwiązania obniżające koszty drukowania. Jesteśmy autoryzowanym integratorem i dostawcą rozwiązań Nashuatec w województwie wielkopolskim

W ofercie firmy znajdują się urządzenia wielofunkcyjne, drukarki, kopiarki, skanery, faksy, duplikatory cyfrowe oraz oprogramowania do elektronicznej archiwizacji i zarządzania dokumentami. Obecnie koncentrujemy się na konsultingu i wsparciu technicznym naszych klientów. Naszym rozwiązaniem jest redukcja całkowitego kosztu utrzymania systemu drukowania w każdym przedsiębiorstwie.

Skuteczność i sukcesy w działaniu odnosimy dzięki naszym specjalistom, wysoko wykwalifikowanej kadrze posiadającej niezbędną wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu możemy sprostać stale rosnącym wymaganiom naszych Klientów.

Podejmując z nami współpracę mają Państwo do dyspozycji atrakcyjne instrumenty finansowe takie jak: raty, leasing, dzierżawa. Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę, w tym: fachowe doradztwo przy zakupie, obsługę po sprzedaży – dostarczenie i uruchomienie sprzętu, szkolenie w zakresie obsługi sprzętu oraz profesjonalną opiekę serwisową. Naszym Klientom zapewniamy szybką dostawę oryginalnych i kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych.

30-letnie doświadczenie. Staramy się sprostać potrzebom Naszych Klientów stale podnosząc jakość usług, uwzględniając rozwijające się trendy rynkowe.

XERO-SERVICE

ul. Żwirki 29D

63 – 400 Ostrów Wielkopolski

Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku 7:30 – 15:30

tel./fax. 62 591 55 55

Tel. 62 736 19 91

62 505 88 91

62 505 88 92

Email:

info@xero-service.pl

Strona internetowa:

https://xero-service.pl