Aktualności

CITROEN Sztukowski Kalisz gra ze Stalówką
15.09.2022
Zbliżający się sezon będzie kolejnym, w którym nasz klub wspierany będzie przez firmę Citroen Sztukowski Kalisz. Dzięki temu do dyspozycji trenera Andrzeja Urbana oraz Mateusza Zębskiego będą efektowne samochody marki Citroen C3 w najbogatszej wersji Shine! Nasz szkoleniowiec wspólnie z Mateuszem zostali więc ambasadorami Citroen Sztukowski Kalisz! Dziękujemy za zaufanie i możliwość kolejnej owocnej współpracy!

Poznajcie naszego sponsora:

Firma PHU Sztukowski to uznana marka znana zarówno w regionie, jak i w całym kraju. Na rynku działa od ponad 20 lat. W 1998 roku pierwszy salon powstał w Topoli Małej, trzy lata później kolejny salon został otwarty w Kaliszu.

Rozwój firmy jest naturalnym procesem towarzyszącym ciężkiej pracy i właściwemu stosunkowi do ludzi zatrudnionych w firmie – mówi Eugen Sztukowski, właściciel firmy.

Bogate doświadczenie na rynku motoryzacyjnym zaowocowało powstaniem kolejnego salonu w Kaliszu. Od kilku lat możemy być dumni z nowoczesnego budynku przy ul. Wrocławskiej 27-29. To tam mieści się siedziba marki Citroen Sztukowski. Intensywny rozwój firmy to podstawa na rynku motoryzacyjnym.

Firma Citroen Sztukowski oferuje swoim klientom nowoczesne, komfortowe i bezpieczne samochodu w różnych opcjach modelowych, które pozwalają im spełnić swoje motoryzacyjne marzenia. Propozycje firmy Citroen Sztukowski odnoszą się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Szeroki wachlarz opcji finansowych, korzystne rozwiązania pakietów ubezpieczeń to filary naszej firmy, które splatają się z szerokimi opcjami serwisowymi wraz z usługą door to door.

Citroen Sztukowski Kalisz

Ul. Wrocławska 27-29

62-800 Kalisz

Telefon: 62 766 77 66

Adres email: sztukowskic@sztukowski.com.pl

Poznaj bogatą ofertę firmy Citroen Sztukowski:

https://www.facebook.com/Citroen-Sztukowski-1852427738185300

https://dealer.citroen.pl/kalisz-sztukowski/?location=Kalisz%7C0