Aktualności

KORTRANS sponsorem Stalówki od 25 lat!
17.09.2022

Sobotni wieczór to idealny moment na to, żeby zaprezentować Wam kolejną firmę, która wspiera naszą Stalówkę. To firma Kortrans – kora sosnowa, biomasa, transport – Jan Jacyno, która związana jest z klubem od wielu, wielu lat. Tutaj musicie wiedzieć, że firma Kortrans – kora sosnowa, biomasa, transport – Jan Jacynozwiązana jest ze Stalówką od – uwaga – 1998 roku! Nowy sezon Energa Basket Liga będzie więc dla firmy Kortrans jubileuszowym, 25 rokiem wspierania Stalówki. Przyznacie, że robi to wielkie wrażenie! – Sponsorem zostałem po awansie drużyny trenera Andrzeja Kowalczyka do ekstraklasy – mówi właściciel KORTRANS Jan Jacyno, który jest wielkim kibicem Stalówki i koszykówki. Pan Jan to także skarbnica wiedzy o baskecie! Kłaniamy się więc nisko i ogromnie dziękujemy nie tylko za ten nowy sezon, ale i za te wszystkie lata wspierania basketu w Ostrowie Wielkopolskim. Coś niesamowitego! 

Poznajcie naszego sponsora:

Działamy na rynku nieprzerwanie od 1984 roku. Doświadczenie zdobyte na rynku krajowym jak i europejskim wykorzystujemy w codziennej pracy z produktem, a przede wszystkim z klientem. Naszym podstawowym zadaniem jest dostarczanie produktów wysokiej jakości oraz świadczenie usług na najwyższym możliwym poziomie. Dbamy o długofalowe relacje z naszymi kontrahentami, a w swojej działalności kierujemy się wartościami lojalności, uczciwości i rzetelności.

MISJA

Jesteśmy liderem w produkcji i dostawie kory sosnowej w Polsce i za granicą. Dostarczamy produkty przyjazne dla środowiska: korę sosnową, podłoża do roślin, zrębki naturalne i kolorowe. Realizujemy zamówienia hurtowe i detaliczne. Gwarantujemy terminowe dostawy i konkurencyjne ceny. Współpracujemy z największymi centrami ogrodniczymi, szkółkami oraz sklepami orgrodniczymi w całej Polsce. Jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów potwierdzają certyfikaty.

USŁUGI

Oferujemy usługi zrębkowania świadczone profesjonalnymi rębakami na terenie całego kraju oraz za granicą. Zrębkujemy oraz rozdrabniamy odpady drzewne, drewnopochodne, a także drewno pochodzenia leśnego. Każda usługa jest kalkulowana indywidualnie w zależności od rodzaju powierzonego materiału i stanu jego przygotowania.

FLOTA

Nowoczesna flota to jeden z wielu naszych atutów, które wpływają bezpośrednio na jakość usług i zadowolenie naszych klientów. Do dyspozycji klienta oddajemy kilkanaście zestawów samochodów ciężarowych z ruchomymi podłogami, firanki oraz samochody typu hakowiec do transportu surowców w kontenerach. Posiadamy także mniejsze samochody dostawcze.

KORTRANS

Boników, ul. Długa 43, 63-430 Odolanów

Tel.: 601 845 642

Tel.: 62 733 19 99

Email: biuro@kortrans.pl

Strona internetowa:

https://kortrans.pl/

Facebook:

https://www.facebook.com/kortrans1

Profil w serwisie YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UCG_XCBElyBmRDm29JkGWLnQ