Aktualności

Ciacho bez cukru dołącz do Stalówki
30.09.2022
W sobotnie popołudnie z przyjemnością chcemy Wam zaprezentować kolejnego, nowego sponsora. W tegorocznym sezonie Energa Basket Liga w gronie sponsorów BM Stal Ostrów Wielkopolski będzie także Ciacho Bez Cukru-Ostrów Wielkopolski 😍💛💙
Cieszymy się bardzo, że dołączacie do grona sponsorów. Dziękujemy za Wasze wsparcie! 

Poznajcie naszego sponsora:
Jedyne takie miejsce w Ostrowie Wielkopolskim mieszczące się przy ulicy Kaliskiej 30, które wkrótce będzie obchodziło swoje 2 urodziny – powstało 29 października 2020 roku. Ciacho bez cukru specjalizuje się w ciastach, tortach okolicznościowych, wypiekach sezonowych, monoporcjach, mniejszych słodkościach, słodkich stołach. Wyłącznie zdrowe słodycze: BEZ cukru, bez glutenu, bez laktozy, wegańskie: VEGE, High Protein oraz KETO. Dla osób dbających o zdrowy styl życia i o czysty skład.
Tworzymy z naturalnych składników, w oparciu o autorskie receptury oraz zbilansowany poziom wartości odżywczych, (kcal, T:tłuszcze/B:białka/W:węglowodany), które podajemy przy każdym z naszych produktów. Jesteśmy manufakturą. Wszystko co u nas znajdziecie, przygotowujemy na miejscu: ciasta, torty, słodkości, koktajle, desery. Codziennie ugościmy Cię na miejscu aromatyczną włoską kawą i witryną pełną smakowitych wypieków. Serwujemy zarówno na miejscu, jak i na wynos. Obsługujemy indywidualne zamówienia na imprezy okolicznościowe.
Zapraszamy do Ciacho Bez Cukru!
ul. KALISKA 30, Ostrów Wielkopolski
pon-pt 10-18, sb 10-19, nd 11-18
tel.: 608-665-282