Aktualności

KOMPUTRONIK kolejny sezon z nami
30.09.2022
W gronie naszych sprawdzonych i zaufanych sponsorów jest wiele firm. Wśród nich jest także mająca dużą renomę oraz prestiż firma Komputronik. Współpraca jest owocna, dlatego również i w sezonie 2022/2023 Komputronik gra z naszą Stalówką. Komputronik w Ostrowie Wielkopolskim posiada swój firmowy salon w Pasażu V2, który mieści się przy ulicy Dalbora 28/5. Podziękowania za współpracę oraz wspieranie naszej Stalówki kierujemy w stronę Panów: Marcina Rosady i Łukasza Susa. 

Poznajcie naszego sponsora:
Komputronik to jeden z najbardziej zaufanych sklepów internetowych Polsce. Posiada w ofercie nie tylko sprzęt komputerowy, ale także RTV i AGD, tablety, laptopy, telefony, smartwatche, spory wybór urządzeń smarthome, foto i video oraz produkty dla domu. Komputronik to idealny stosunek jakości do ceny, ale także usługi dopasowane do nowoczesnego poziomu życia: fachowe doradztwo, raty, leasing, elastyczne możliwości dostawy, ubezpieczenia, a nawet wniesienie i montaż.
Komputronik to także sieć 140 sklepów komputerowych w całej Polsce, w największych miastach takich, jak Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków, Szczecin, Łódź, Gdańsk, Lublin, Białystok. Dostępny na miejscu asortyment składa się z najpopularniejszych produktów, dzięki czemu w wygodnych salonach można szybko dokonać zadowalającego zakupu. W Ostrowie Wielkopolskim salon firmowy znajdziecie w Pasażu V2, który mieści się przy ulicy Dalbora 28/5.