Aktualności

K-FOX kolejny sezon gra z nami
04.10.2022
K-FOX Centrum Budowlane to nasz sprawdzony sponsor, który wspiera Stalówkę od kilku sezonów. Tak też będzie i w tegorocznych rozgrywkach. Dziękujemy! 

Poznajcie naszego sponsora:
K-FOX Centrum Budowlane istnieje już blisko 20 lat i wciąż się rozwija! Jesteśmy dystrybutorem ponad 50 firm ogólnobudowlanych i oferujemy bardzo szeroką gamę materiałów budowlanych i wykończeniowych. Pracujemy z najlepszymi dostawcami na rynku budowlanym w Polsce. Obsługujemy inwestycje nie tylko w Kaliszu, ale w całej Południowej Wielkopolsce. to najprostszy sposób na dobrą budowę.
W K-FOX Centrum Budowlane wierzymy, że nowoczesne standardy współpracy, innowacyjne materiały budowlane i unikalne podejście do klienta to gwarancja sukcesu. Jeśli ktoś zaufa naszej jakości, naszemu doradztwu, zostaje z nami na dłużej.
Wśród odbiorców naszej hurtowni materiałów budowlanych są zarówno duże firmy budowlane, jak i indywidualni Klienci. Od zawsze stawialiśmy sobie za zadanie, aby być również doradcą Klienta, oferując porady w zakresie doboru materiałów dostosowanych do wymogów poszczególnych grup odbiorców.
K-fox to najprostszy sposób na dobrą budowę. Zapraszamy do nowo otwartego punktu K-FOX Centrum Budowlane Libet w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Kaliskiej 109. To tutaj znajduje się piękny Ogród Wystawowy, w którym każdy Klient z łatwością wybierze kostkę brukową, płyty tarasowe czy ogrodzenia systemowe. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i szeroki asortyment marki Libet.
Kalisz, ul. Rzymska 38-40
Ostrów Wielkopolski, Ul. Kaliska 109
Odwiedźcie stroną internetową naszego sponsora i poznajcie bogatą ofertę K-FOX Centrum Budowlane: