Aktualności

ROMDACH sprawdzonym sponsorem Stalówki
06.10.2022
BM Stal Ostrów Wielkopolski to klub, który tworzą ludzie z pasją i dla których koszykówka, to coś więcej niż tylko sport. Tak też właśnie jest również z naszymi sponsorami, którzy wspierają rozwój Stalówki i dzięki temu możemy z powodzeniem występować w Energa Basket Liga, walcząc o najwyższe trofea. W gronie naszych zaufanych i sprawdzonych sponsorów jest także firma Rom-Dach. To będzie kolejny rok naszej współpracy. Podziękowania za zaufanie i wsparcie kierujemy w stronę właściciela firmy Tomasz Ryszkiewicz, który nie tylko jest sponsorem, ale także bardzo aktywnie działa w Klubie Kibica Ultras Stal Ostrów ’07

Poznajcie naszego sponsora:
Rom-Dach to firma dekarska i zarazem hurtownia pokryć dachowych, która z dużym powodzeniem działa na rynku od 1989 roku. Firma współpracuje z klientami indywidualnymi oraz instytucjonalnymi, a także z firmami remontowo-budowlanymi, które zajmują się budownictwem mieszkaniowym i przemysłowym.
– Dbając o wysoką jakość naszych usług i materiałów współpracujemy tylko z najlepszymi producentami. Również nasi pracownicy są specjalistami w swoich dziedzinach. Cenimy sobie profesjonalizm, wysoką jakość. Wszystkie usługi wykonujemy z całkowitą dbałością o szczegóły. Korzystając z usług naszej firmy klienci mogą być pewni solidnego wykonania oraz bezproblemowego długotrwałego u żytkowania – czytamy na stronie internetowej firmy (www.romdach.pl).
Rom-Dach posiada własną hurtownię pokryć dachowych i duże zaplecze maszynowe, co pozwala na profesjonalnie i kompleksowe zrealizowanie danej inwestycji.
Usługi firmy Rom-Dach
Kompleksowe krycie i docieplenie dachów
Sprzedaż pokryć i akcesorii dachowych
Produkcja blach trapezowych , metalowych systemów rynnowych
Gięcie blach CNC
ul. Żniwna 46 a, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Telefon: +48 733 366 868
Email: biuro@romdach.pl
Strona internetowa: http://romdach.pl