Aktualności

White Bear Coffee wspiera Stalówkę
07.10.2022
Koszykówka spod znaku żółto-niebieskiej Stalówki to gwarancja najwyższej jakości i niepowtarzalnych emocji. Cieszymy się więc ogromnie, że do udziału w naszym projekcie dołączają kolejni sponsorzy. Nowym sponsorem w naszej Stalowej rodzinie jest właśnie White Bear Coffee Ostrów Wielkopolski. To wyjątkowe miejsce serwujące najlepszą kawę w naszym mieście! Witamy w gronie sponsorów BM Stal Ostrów Wielkopolski i jednocześnie dziękujemy za zaufanie oraz wsparcie! 

Poznajcie sponsora:
White Bear Coffee Ostrów Wielkopolski to stosunkowo nowe miejsce na Naszym ostrowskim rynku zyskujące jednak coraz większe grono sympatyków. Działamy od lutego 2022 roku a wśród Naszych gości już zyskaliśmy miano miejsca podającego “najlepszą kawę w mieście”.
Co Nas wyróżnia? Sezonowe menu oparte na ziarnach najwyższej jakości z rzemieślniczej palarni White Bear Coffee w Białymstoku. Kawy z segmentu speciality coffee, alternatywa do tradycyjnego espresso w postaci kawy przelewowej. Unikatowy i oryginalny wystrój, misiowe akcenty i uśmiechnięte baristki – to wszystko przekłada się na przytulny klimat w kawiarni. U Nas zakupisz również kawę w ziarnie oraz różne akcesoria do jej parzenia w domowym zaciszu. “Misiek” nie żyje jednak tylko i wyłącznie kawą.
Zapraszamy Was również na lody rzemieślnicze i desery lodowe, codziennie wypiekane croissanty i gofry belgijskie. Dla fanów klasyki mamy szarlotkę, sernik, różnego rodzaju tarty. U Nas znajdziesz opcje wegańskie, bez glutenu czy też laktozy.
Rynek 29
63-400 Ostrów Wielkopolski