Młodzicy rozpoczęli sezon
11.10.2022

W sobotę drużyna młodzików naszego klubu rozpoczęła nowy sezon. Ostrowianie prowadzeni przez trenera Kaspra Smektała rywalizują z drużynami o rok starszymi w wielkopolskiej lidze młodzików. Na inaugurację koszykarze ORLEN Akademii Koszykówki we własnej hali zmierzyli się z Tarnovią Tarnowo Podgórne. W I połowie żółto-niebiescy toczyli wyrównaną walkę, ale po przerwie lepsi okazali się rywale. Tym samym zespół Tarnovii sięgnął w Ostrowie Wielkopolskim po wygraną 60:39. – Zdecydowaliśmy się na grę w tej lidze, żeby nasi zawodnicy w jeszcze lepszy sposób mieli możliwość do rozwoju – podkreśla trener Kasper Smektała. W najbliższą niedzielę, 16 października Stalowcy zagrają w Poznaniu z MKK Pyrą.

ORLEN Akademia Koszykówki – Tarnovia Tarnowo Podgórne 39:60 (8:12, 15:15, 6:16, 10:17)