Aktualności

KGHM Polska Miedź S.A. sponsorem głównym!
16.10.2022

Drodzy kibice, to wyjątkowy moment i historyczna chwila. KGHM Polska Miedź S.A. od dziś jest sponsorem głównym naszego klubu. Cieszymy się ogromnie, że firma z tak bogatą historią oraz wielką renomą na rynkach światowych będzie wspierać klub BM Stal Ostrów Wielkopolski. Podziękowania za wsparcie przy pozyskaniu sponsora kierujemy w stronę Minister Rodziny i Polityki Społecznej oraz poseł na Sejm RP Marleny Maląg!

Jak wiecie dobrze BM Stal Ostrów Wielkopolski to klub, który stale się rozwija i notuje znakomite wyniki sportowe. To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie władz miasta Ostrowa Wielkopolskiego oraz wielu sponsorów. Mamy ambitne plany dalszego rozwoju, co pozwoli na utrzymanie miejsca w ścisłej krajowej czołówce oraz na udane występy na arenie międzynarodowej. Dlatego też pozyskanie sponsora w postaci tak potężnej firmy jak KGHM Polska Miedź S.A. jest dla koszykówki w Ostrowie Wielkopolskim wielkim wydarzeniem, które otwiera nowe możliwości przed dalszym rozwojem dla naszego klubu.
– To dla nas wyjątkowy moment – podkreśla Bartosz Karasiński, prezes BM Stal Ostrów Wielkopolski, który dodaje: – Podpisanie umowy z KGHM Polska Miedź S.A. nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie i zaangażowanie wielu osób. Tutaj wielkie podziękowania chciałbym skierować w stronę Pani Minister Marleny Maląg. 

-Koszykówka to sport szczególnie ważny dla mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego i regionu Południowej Wielkopolski, to przecież ponad siedem dekad tradycji. Przed nami ważny i obiecujący etap w działalności klubu, dzięki współpracy z nowym sponsorem – KGHM Polska Miedź S.A. To możliwość zapewnienia w Ostrowie Wielkopolskim koszykówki na najwyższym poziomie, to przede wszystkim realna możliwość osiągnięcia ambitnych sportowych celów. Jestem przekonana, że będzie to czas pełen emocjonujących spotkań i wielu zwycięstw, w tym zdobycia tytułu mistrza Polski – mówi minister rodziny i polityki społecznej, poseł na Sejm RP Marlena Maląg.

KGHM Polska Miedź S.A. od dziś dołącza więc do grona Stalowej rodziny sponsorów, zostając jednym z głównych mecenasów koszykówki w Ostrowie Wielkopolskim. Logo firmy KGHM Polska Miedź S.A. obecne będzie na strojach meczowych naszego zespołu, a także w wielu miejscach w hali Arena Ostrów.