Niepowodzenie drugoligowców. Gorzowianie lepsi
16.10.2022

Niestety, niepowodzeniem zakończył się niedzielny mecz naszych drugoligowców. Dzisiaj we własnej hali podopieczni trenera Marcina Pławuckiego podejmowali drużynę z Gorzowa. Goście sięgnęli po wygraną 85:64. Ostrowianie rozpoczęli mecz w dobrym stylu. Po I kwarcie prowadzili 17:9. Później spotkanie miało wyrównany przebieg. O losach meczu zadecydowała ostatnia kwarta, którą gorzowianie wygrali aż 32:9. Za tydzień w kolejnym meczu Stalowcy zagrają w Jeleniej Górze z tamtejszymi Sudetami.

ORLEN Akademia Koszykówki – EIG CEZIB Kangoo Basket Gorzów64:85 (17:9, 21:27, 17:17, 9:32)