Aktualności

Grupa NABZDYK kolejny sezon ze Stalówką
24.10.2022
Grupa Nabzdyk to nasz sprawdzony i zaufany sponsor od 2015 roku, czyli od powrotu Stalówki do ekstraklasy. Wkład Grupa Nabzdyk w rozwój klubu oraz jego sukcesy jest nieoceniony. Podziękowania za dotychczasową współpracę kierujemy w stronę właścicieli firmy: Sławomira Nabzdyka oraz Krzysztofa Nabzdyka, którzy nie tylko wspierają klub, ale są także dużymi fanami naszej Stalówki. W trwającym sezonie Grupa Nabzdyk oczywiście także jest w gronie naszych sponsorów. Dziękujemy!

Poznajcie naszego sponsora:
Grupa Nabzdyk prowadzi kopalnie naturalnych kruszyw budowlanych. Wydobywamy piasek oraz żwir na potrzeby inwestycji budowlanych oraz prac przy budowie i remontach dróg. Zajmujemy się dostawą materiałów i obsługą inwestycji budowlanych. Zaopatrujemy w kruszywa budowlane przedsiębiorstwa drogowe i firmy z branży budownictwa ogólnego z okolic całej Wielkopolski, w tym m.in. Pleszewa, Ostrzeszowa czy Grabowa nad Prosną.
Jedną z naszych specjalności jest produkcja betonu. Dzięki naszej betoniarni zlokalizowanej we Wtórku, w pobliżu Ostrowa Wielkopolskiego. Jesteśmy w stanie dostarczać dowolne mieszanki do wszystkich inwestycji prowadzonych w naszym rejonie. Produkujemy beton towarowy najpopularniejszych klas, a także mieszanki recepturowe.
Zajmujemy się również usługami dla budownictwa i drogownictwa. Dzięki kadrze wysoko wykwalifikowanych fachowców oraz poosiadanemu specjalistycznemu sprzętowi możemy zaoferować wykonywanie robót ziemnych różnego rodzaju. Zajmujemy się także wyburzeniami i rozbiórkami obiektów budowlanych. Z powodzeniem świadczymy też usługi połączone z przygotowaniem terenu na potrzeby wykonywania badań geologicznych związanych z wierceniami poszukiwawczymi.
ul. Rejtana 58
63-400 Ostrów Wielkopolski
Kontakt:
Betoniarnia: 512-227-627
Kom. 502-607-975
Email: biuro@nabzdyk.com.pl
Email: piaskownia16@wp.pl
Strona internetowa naszego sponsora: