Aktualności

AWRA nadal ze Stalówką
07.11.2022

Tegoroczny sezon będzie kolejnym rokiem współpracy naszego klubu z marką AWRA. Na wsparcie możemy liczyć od kilku lat. To nasz sprawdzony i zaufany sponsor. Podziękowania za wspieracie klubu kierujemy w stronę właścicieli: Adama Szymkowiaka, Szymona Szymkowiaka oraz Romana Nowickiego.

Poznajcie naszego sponsora:

Marka AWRA to:

AWRA GROUP zajmująca się produkcją oraz dystrybucją asortymentu chłodzonego i mrożonego pozyskiwanego z kur mięsnych typu reprodukcyjnego i kur nieśnych.
Firma zlokalizowana w Świecy koło Odolanowa w powiecie ostrowskim, działa od 1989 roku, dostarczając klientom w kraju i za granicą wysokiej jakości produkty drobiowe.

www.awra.com.pl

AWRA FROST oferująca pełen zakres usług związanych z zamrażaniem oraz składowaniem mrożonych produktów spożywczych pochodzenia zwierzęcego i roślinnego.
Firma zlokalizowana w Sulmierzycach w powiecie krotoszyńskim, działa od października bieżącego roku realizując obsługę kompleksową, jak również wybrane usługi, zgodnie z potrzebami danego Kontrahenta.

www.awrafrost.com.pl

AWRA FUNDACJA powołana przez właścicieli oraz członków ich rodzin.
Celem działalności fundacji jest:
– wspieranie społeczności lokalnej w Afryce,
– wspieranie pracowników firmy będących obcokrajowcami w przezwyciężaniu trudności adaptacyjnych,
– wspieranie osób (w pierwszej kolejności powiązanych z działalnością firmy) znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji materialnej i życiowej.

www.awrafoundation.com