Relacja video z meczu z HydroTruckiem
20.09.2020

W sobotę zanotowaliśmy drugie zwycięstwo w obecnym sezonie Energa Basket Ligi. We własnej hali pokonaliśmy ekipę HydroTrucka Radom 94:89. Zapraszamy do klubowej telewizji, w której znajdziecie relację video z tego meczu. Polecamy! Więcej

Ogromne emocje i zwycięski finisz
19.09.2020

Niespodziewanie dużych emocji dostarczył mecz IV kolejki, w którym w sobotnie popołudnie we własnej hali podejmowaliśmy ekipę HydroTrucka Radom. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Po regulaminowych 40 minutach był bowiem remis 80:80. Do dogrywki doprowadził Dayon Griffin, który równo z końcową syreną trafił z dystansu. W dodatkowym czasie gry emocje były równie duże. Ostatecznie podopieczni trenera Łukasza Majewskiego sięgnęli po zwycięstwo 94:89.  Więcej

Oglądaj studio przed meczem. Początek o 15:30
19.09.2020

O godzinie 15:30 zapraszamy do naszej klubowej telewizji. Właśnie wtedy rozpoczniemy studio zapowiadające spotkanie z HydroTruckiem Radom. W programie gościć będziemy Andrzeja Urbana, drugiego szkoleniowca naszej drużyny. Zaprezentujemy też rozmowy z głównym trenerem Łukaszem Majewskim oraz Jarosławem Mokrosem. Będą także inne ciekawe materiały. To wszystko tylko u nas! Zapraszamy do oglądania! Więcej

W sobotę oglądaj naszą klubową telewizję
18.09.2020

W sobotę zapraszamy do naszej klubowej telewizji, w której tradycyjnie nie zabraknie ciekawych programów. O godzinie 15:30 rozpocznie się studio zapowiadające naszą rywalizację z HydroTruckiem Radom. Gościem będzie drugi szkoleniowiec naszego zespołu Andrzej Urban. Po zakończeniu, około godziny 20 rozpocznie się program, w którym podsumujemy i przeanalizujemy wydarzenia na parkiecie. Zapraszamy do oglądania! To wszystko tylko u nas! Więcej

Ważne kwestie organizacyjne
18.09.2020

Panująca obecnie pandemia koronawirusa powoduje, że organizacja meczu Energa Basket Ligi przez klub BM Slam Stal wiąże się z wieloma obostrzeniami i zasadami. Dlatego prosimy koniecznie zapoznać się z poniższym tekstem i dostosować podczas obecności w trakcie sobotniego meczu z HydroTruckiem Radom.  Więcej