Drużyna

Krzysztof Rozpędowski
Zawodnik
2
Szczegóły
Urodzony: 08.01.2005
Wzrost: 181
Pozycja: rozgrywający
Przebieg kariery: wychowanek klubu
Mateusz Zębski
Zawodnik
6
Szczegóły
Urodzony: 13.05.1992
Wzrost: 190
Pozycja: rzucający / niski skrzydłowy
Przebieg kariery:

2020/2021 – King Szczecin (EBL)

2019/2020 – Enea Astoria Bydgoszcz (EBL)

2018/2019 – MKS Dąbrowa Górnicza (EBL)

2017/2018 – Polfarmex Kutno (1LM)

2016/2017 – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (PLK)

2015/2016 – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (TBL)

2014/2015 – Intermarche Bricomarche BM SlamStal Ostrów (1LM)

2012/2013 – BM SLAM STAL Ostrów Wielkopolski (1LM)

2011/2012 – BM Węgiel Stal Ostrów Wielkopolski (O1LM)

2011/2012 – BM Węgiel Stal Ostrów Wielkopolski (2LM)

2010/2011 – BM Węgiel Stal Ostrów Wlkp. (2LM)

Bartosz Rachwalski
Zawodnik
8
Szczegóły
Urodzony: 16.06.2004
Wzrost: 192
Pozycja: silny skrzydłowy
Przebieg kariery: wychowanek klubu
Filip Siewruk
Zawodnik
9
Szczegóły
Urodzony: 06.02.2002
Wzrost: 203
Pozycja: niski skrzydłowy / silny skrzydłowy
Przebieg kariery:
Aleksander Załucki
Zawodnik
11
Szczegóły
Urodzony: 25.07.1998
Wzrost: 194
Pozycja: rzucający
Przebieg kariery:
2020/2021 – Decka Pelplin (1LM)
2020/2021 – Energa Kotwica Kołobrzeg (1LM)
2019/2020 – Weegree AZS Politechnika Opolska (1LM)
2019/2020 – Polpharma Starogard Gdański (EBL)
2018/2019 – Polpharma Starogard Gdański (EBL)
2018/2019 – Politechnika Gdańska (2LM)
2017/2018 – Cracovia 1906 Szkoła Gortata Kraków (2LM)
2017/2018 – R8 Basket AZS Politechnika Kraków (1LM)
2016/2017 – Asseco II Gdynia (2LM)
2015/2016 – MKS Dąbrowa Górnicza (TBL)
2015/2016 – MKS II Dąbrowa Górnicza (2LM)
2014/2015 – MKS II Dąbrowa Górnicza S.A. (2LM)
2012/2013 – Pomorskie (OOM Ch)
Ojars Silins
Zawodnik
15
Szczegóły
Urodzony: 20.07.1993
Wzrost: 201
Pozycja: niski skrzydłowy / silny skrzydłowy
Przebieg kariery:
2009–2010 BK Keizarmežs
2009 →A.S. Stella Azzurra
2012–2016 Reggiana
2016–2017 Bonn
2017–2018 Aquila Trento
2018 Trieste
2018–2019 Sidigas Avellino
2019–2020 Brescia
2020 BCM Gravelines
2020–2021 BC Astana
2021–2022 Kalev/Cramo
Aigars Skele
Zawodnik
21
Szczegóły
Urodzony: 04.02.1992
Wzrost: 193
Pozycja: rozgrywający / rzucający
2012–2013 Barons
2013–2014 Jūrmala/Fēnikss
2014–2015 VEF Rīga
2015–2016 Valmiera/ORDO
2016–2018 Ventspils
2018–2019 Antibes Sharks
2019–2020 Kalev/Cramo
2020–2021 VEF Rīga
2021–2022 s.Oliver Würzburg
Jacek Rutecki
Zawodnik
23
Szczegóły
Urodzony: 12.11.2006
Wzrost: 188
Pozycja: niski skrzydłowy / silny skrzydłowy
Jakub Garbacz
Zawodnik
30
Szczegóły
Urodzony: 17.03.1994
Wzrost: 197
Pozycja: rzucający
Przebieg kariery:
2020/2021 – Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. (TOW)
2020/2021 – Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. (EBL)
2019/2020 – BM Slam Stal Ostrów Wlkp. (SP)
2019/2020 – BM Slam Stal Ostrów Wlkp. (EBL)
2018/2019 – Arka Gdynia (EBL)
2017/2018 – Asseco Gdynia (EBL)
2017/2018 – Asseco AMW II Gdynia (2LM)
2016/2017 – King Szczecin (PLK)
2015/2016 – King Wilki Morskie Szczecin (TBL)
2014/2015 – GKS Tychy (1LM)
2013/2014 – Polfarmex Kutno (1LM)
2012/2013 – SMS PZKosz Władysławowo (2LM)
2011/2012 – SMS PZKosz Władysławowo (2LM)
2010/2011 – SMS PZKosz Władysławowo (2LM)
2009/2010 – HydroTruck Radom (2LM)
Szymon Kołpak
Zawodnik
34
Szczegóły
Brak informacji.
Nemanja Djurisić
Zawodnik
42
Szczegóły
Urodzony: 23.02.1992
Wzrost: 202
Pozycja: silny skrzydłowy / środkowy
Przebieg kariery:
2015–2017 Stelmet BC Zielona Góra
2017–2018 Telekom Baskets Bonn
2018–2019 Filou Ostenda
2019–2020 Beşiktaş Stambuł
2020–2022 Estudiantes Madryt
Damian Kulig
Zawodnik
77
Szczegóły
Urodzony: 23.06.1987
Wzrost: 205
Pozycja: silny skrzydłowy / środkowy
Przebieg kariery:
2020/2021 – Polski Cukier Toruń
2019/2020 – Polski Cukier Toruń
2018/2019 – Polski Cukier Toruń
2018–2019 – Stambuł Buyuksehir Belediyesi
2016–2018 – Bandirma Banvit
2014/2015 – PGE Turów Zgorzelec
2013/2014 – PGE Turów Zgorzelec
2012/2013 – PGE Turów Zgorzelec
2011/2012 – PGE Turów Zgorzelec
2011/2012 – PBG Basket Poznań
2010/2011 – PBG Basket Poznań
2009/2010 – Polpharma Starogard Gd.
2008/2009 – GKS Tychy
2007/2008 – GKS Tychy
2005/2006 – KS AZS AWF Katowice
Adonis Thomas
Zawodnik
99
Szczegóły
Urodzony: 25.03.1993
Wzrost: 195
Pozycja: niski skrzydłowy / silny skrzydłowy
Przebieg kariery:
2013–2014 Springfield Armor
2014 Orlando Magic
2014 Springfield Armor
2014 Philadelphia 76ers
2014–2015 Grand Rapids Drive
2016–2017 Sidigas Avellino
2017–2018 Banvit
2018–2019 Medi Bayreuth
2019–2020 BCM Gravelines-Dunkerque
2020 Mineros de Zacatecas
2020–2021 BC Astana
2021–2022 Krka
Andrzej Urban
Trener
Szczegóły
Brak informacji.
Konrad Kaźmierczyk
Asystent trenera
Szczegóły
Brak informacji.
Artur Pacek
Trener przyg. fizycznego
Szczegóły
Brak informacji.
Łukasz Witczak
Fizjoterapeuta
Szczegóły
Brak informacji.
Krzysztof Szkudlarz
Fizjoterapeuta
Szczegóły
Brak informacji.
Łukasz Wojciechowski
Menedżer zespołu
Szczegóły
Brak informacji.